Oljemålning Lars Sjögren
Valmis
2016-05-08
380748
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad Sjögren -59, olja på duk, ca 29x24 cm