Oljemålning Lars Sjögren

Oljemålning Lars Sjögren
Oljemålning Lars Sjögren
Oljemålning Lars Sjögren
Oljemålning Lars Sjögren
Oljemålning Lars Sjögren
Oljemålning Lars Sjögren

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad Sjögren -59, olja på duk, ca 29x24 cm

380748

2016-05-08