Dekorelement 1800-tal

Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 1800-tal, sannolikt till sänghimmel, delarna delvis träskurna och pastellage, järnbeslag för upphängning, höjd ca 10, diameter ca 38 cm

Smärre skador och lagningar

380754

2016-05-04