Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, detalj i grönfärgat skinn, fot i fom av fartygsratt, höjd med sockel 55 cm
Skinndetaljen med skador
380761
2016-05-04