Bordslampor samtida

Bordslampor samtida
Bordslampor samtida
Bordslampor samtida
Bordslampor samtida

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, samtida, förgylld metall, dekor av svärtad kula, total höjd inkl skärm 82 cm

Skärmarna med smärre skador

380763

2016-05-04