Stig Claesson Stockholmiana
Closed
2016-05-04
380782
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008), Gustav Adolfs torg Stockholm, signerad Stig Claesson, 11/100, färglitografi, ca 41 x 58 cm