Bertil Öhlund oljemålningar

Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003), (3) "Gult landskap, Morningside, Vita huset", signerade Bertil Öhlund, olja på pannåer, 19 x 27 resp. 20 x 32 cm

380785

2016-05-04