Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003), (3) "Gult landskap, Morningside, Vita huset", signerade Bertil Öhlund, olja på pannåer, 19 x 27 resp. 20 x 32 cm
380785
2016-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här