Bertil Öhlund oljemålningar

Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar
Bertil Öhlund oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003), (2) "Blånande berg, Sjöskogen", signerade Bertil Öhlund, olja på pannåer, 27 x 19 resp. 27 x 20 cm

380786

2016-05-04