Lisa Larson

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 2 st., katter, Gustafsberg, glaserat och oglaserat stengods, stämplade och signerade, höjd ca 23 respektive 12 cm

380792

2016-05-04