Fotboll skulptur

Fotboll skulptur
Fotboll skulptur
Fotboll skulptur
Fotboll skulptur
Fotboll skulptur
Fotboll skulptur
Fotboll skulptur
Fotboll skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FOTBOLLAR, 2 st, diabas, slipat mönster samt relieftext, Assyriska och GIF Sundsvall, höjd inkl sockel 23 cm, monogramsignerad SH och numrerade i 160 upplaga.

Zustandsbeschreibung

380801

2016-05-04