Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FOTBOLLAR, 2 st, diabas, slipat mönster samt relieftext, Assyriska och GIF Sundsvall, höjd inkl sockel 23 cm, monogramsignerad SH och numrerade i 160 upplaga.
Zustandsbeschreibung
380801
2016-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner