Lisa Larson stengods

Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods
Lisa Larson stengods

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA LARSON, 1900-talets andra hälft, stengods, Gustavsberg, bestående av: Gunnars Sträng sparbössa samt väggrelief, fåglar, väggreliefen signerad Lisa L, ca 22,5 x 22,5, Sträng höjd ca 15,5 cm

380891

2016-05-04