Lisa Larson stengods
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LISA LARSON, 1900-talets andra hälft, stengods, Gustavsberg, bestående av: Gunnars Sträng sparbössa samt väggrelief, fåglar, väggreliefen signerad Lisa L, ca 22,5 x 22,5, Sträng höjd ca 15,5 cm
380891
2016-05-04