Taklampa 1950-tal
Valmis
2016-05-04
380907
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing och bakelit, 5 matta kupor av opalglas, höjd ca 70, diameter 55 cm
Visst slitage