Bricka 1800-tal

Bricka 1800-tal
Bricka 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, 1800-taets slutl, plåt, bronserad tryckt dekor med italienskt bymotiv "Dell Italia meribionale", 59x67 cm

Slitage

380909

2016-05-05