Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Atmos, bordsur, numrerad 479868, urtavlan märkt JAEGER LE COULTRE ATMOS SWISSMADE, undertill märkt METALL CALIBER 526-5 SWISS, glasat fodral med förgylld mässing, höjd ca 22,5 cm
380912
2016-05-20