Bordsur Jaeger Le Coultre Atmos

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAEGER LE COULTRE, Atmos, bordsur, numrerad 479868, urtavlan märkt JAEGER LE COULTRE ATMOS SWISSMADE, undertill märkt METALL CALIBER 526-5 SWISS, glasat fodral med förgylld mässing, höjd ca 22,5 cm

380912

2016-05-20