Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS MATSON (1933-94): "Bonde med mula", signerad och daterad Lars Matson -66, olja på pannå, 74x60 cm
380918
2016-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här