Lars Matson oljemålning
Vollendet
2016-05-05
380918
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LARS MATSON (1933-94): "Bonde med mula", signerad och daterad Lars Matson -66, olja på pannå, 74x60 cm