Jukka Vänttinen mezzotint

Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): "Tomorrow" signerad och daterad J Vänttinen -94, 26/120, mezzotint, ca 8 x 10 cm

380935

2016-05-05