Axel Fahlcrantz oljemålning
2016-05-05
380958
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Kväll, olja på duk, signerad A. Fahlcrantz, ca 60x151 cm