Zenith damarmbandsur

Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur
Zenith damarmbandsur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZENITH, damarmbandsur, 18 k vitguld, 1980-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, safirglas, integrerat armband i 18 k vitguld, refnr: 613380150

Ej funktionstestad, bruksslitage

380961

2016-05-21