Zenith damarmbandsur
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZENITH, damarmbandsur, 18 k vitguld, 1980-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, safirglas, integrerat armband i 18 k vitguld, refnr: 613380150
Ej funktionstestad, bruksslitage
380961
2016-05-21