Zenith damarmbandsur
Vollendet
2016-05-21
380961
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ZENITH, damarmbandsur, 18 k vitguld, 1980-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, safirglas, integrerat armband i 18 k vitguld, refnr: 613380150
Ej funktionstestad, bruksslitage