Baumer & Mercier damarmbandsur

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

BAUME & MERCIER, herrarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, mekaniskt urverk, safirglas, skinnarmband

Ej funktionstestad, bruksslitage

380962

2016-05-21