Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
BAUME & MERCIER, herrarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, mekaniskt urverk, safirglas, skinnarmband
Ej funktionstestad, bruksslitage
380962
2016-05-21