Skrivbord gustaviansk stil

Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, gustaviansk stil, med uppsats, 1900-talets mitt, mahogny, två lådor, beslag i bronserad metall, nyckel medföljer, höjd 77/101 cm, 94 x 53 cm

Smärre slitage, repor i bordsskiva, fanérskador, del av list saknas

380968

2016-05-05