Skrivbord gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, gustaviansk stil, med uppsats, 1900-talets mitt, mahogny, två lådor, beslag i bronserad metall, nyckel medföljer, höjd 77/101 cm, 94 x 53 cm
Smärre slitage, repor i bordsskiva, fanérskador, del av list saknas
380968
2016-05-05