Stolar 1940-/50-tal

Stolar 1940-/50-tal
Stolar 1940-/50-tal
Stolar 1940-/50-tal
Stolar 1940-/50-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1940-/50-tal, mahognystomme, texilklädsel, höjd 88, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, ställvis sliten/trasig klädsel

380976

2016-05-05