Erland Cullberg akvarell
Vollendet
2016-05-05
380977
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (född 1931): Figurkomposition, signerad E Cullberg, akvarell, bladstorlek ca 71x48 cm