Breitling herrarmbandsur

Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur
Breitling herrarmbandsur

Klubbat för:

8 400 SEK

5 000 SEK

BREITLING, herrarmbandsur, stål, 2000-tal, Colt Chrono Ocean Chronograph, quartz, blå urtavla, stavindex, safirglas, refnr: A53359, serienr: 236233, skinnarmband

Ej funktionstestad, bruksslitage

380981

2016-05-21