Klubbat för:
8 400 SEK
5 000 SEK
BREITLING, herrarmbandsur, stål, 2000-tal, Colt Chrono Ocean Chronograph, quartz, blå urtavla, stavindex, safirglas, refnr: A53359, serienr: 236233, skinnarmband
Ej funktionstestad, bruksslitage
380981
2016-05-21