Longines herrarmbandsur

Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LONGINES, herrarmbandsur, stål, 1940-tal, mekaniskt urverk, refnr: 344, serienr: 23243

Ej funktionstestad, bruksslitage, armband ej original

380996

2016-05-21