Lackask

Lackask
Lackask
Lackask
Lackask
Lackask
Lackask

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LACKASK, Kina, 18/1900-tal, skuren reliefdekor av palatsträdgård, höjd ca 8, diameter ca 12 cm

Slitage

381004

2016-05-10