Pierre Forsell ljusstakar

Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIERRE FORSELL, 3 ljusstakar, mässing, Skultuna, 1 för 4 ljus, två för 1 ljus

bruksslitage, märken och repor

381015

2016-05-05