Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, rokokostil, 1900-tal, 6 stolar med bord, stopade dynor med textil klädsel, vitmålat samt bordsskivan svart, stolarnas sitthöjd 48 cm, bordets höjd ca 75 samt 104 x 79 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage

381029

2016-05-08