Canapé

Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPÉ, rokokostil, 1900-tal, skuret vitmålat trä och stoppad dyna, höjd ca 98, längd 138 samt bredd 70 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

381038

2016-05-08