Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

SKÅP, allmoge, 1700-tal, ek, polykromt bemålat, höjd ca 107 86x32 cm, nyckel finns

Slitage, senare benställning

381040

2016-05-05