Pablo Picasso, Deux Femmes
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), Deux Femmes, torrnål, 1965, signerad och numrerad Picasso 15/50, 31,5x41,5 cm
LITTERATUR: Bloch 1203
Gulnad efter passepartout och bakstycke, monterad med tape längs med bladets kanter mot passepartouten
381074
2016-05-05