Pablo Picasso, Deux Femmes

Pablo Picasso, Deux Femmes
Pablo Picasso, Deux Femmes

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), Deux Femmes, torrnål, 1965, signerad och numrerad Picasso 15/50, 31,5x41,5 cm
LITTERATUR: Bloch 1203

Gulnad efter passepartout och bakstycke, monterad med tape längs med bladets kanter mot passepartouten

381074

2016-05-05