Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
NIGA, herrfickur, 14 k guld, 1930-tal, guldfärgad urtavla, arabiska siffror, sekund, innerboett i mässing, tillhörande kedja ej guld, originaletui
Ej funktionstestad, bruksslitage
381076
2016-05-21