Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANK HIDER (1861-1933): Kustbild med båtar, signerad F Hider, olja på duk, ca 46x36 CM
381095
2016-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här