Carl Kylberg akvarell

Carl Kylberg akvarell
Carl Kylberg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Hamnmotiv, akvarell, signerad samt daterad CO Kylberg -03, ca 15x13 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

381105

2016-05-16