Barskåp
Valmis
2016-05-05
381134
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BARSKÅP, 1900-tal, renässansstil, rikt skulpterat, dörrar i smide, bakstycke med infälld vapendekor, höjd 167, 95x53 cm
Slitage