Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk stockholmsarbete, signerad JPH (Jacob Pettersson Helin), förgylld, 111x40 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, skador, senare glas
381144
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här