Spegel signerad

Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk stockholmsarbete, signerad JPH (Jacob Pettersson Helin), förgylld, 111x40 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador, senare glas

381144

2016-05-07