Axel Jungstedt

Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt
Axel Jungstedt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL JUNGSTEDT (1859-1933): Kvinna vid vävstol, signerad och daterad Axel Jungstedt 1890, olja på pannå, 30x22,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

381153

2016-05-07