Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Harlekin och dansös, olja på duk, 115x88 cm
Krackeleringar, duklagning, smärre färgbortfall
381161
2016-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här