Målning - Harlekin

Målning - Harlekin
Målning - Harlekin
Målning - Harlekin
Målning - Harlekin
Målning - Harlekin
Målning - Harlekin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Harlekin och dansös, olja på duk, 115x88 cm

Krackeleringar, duklagning, smärre färgbortfall

381161

2016-05-05