Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, i ek, lådor samt dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd 180, bredd 98 cm
Visst slitage
381165
2016-05-05