Skåp Jugend

Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, i ek, lådor samt dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd 180, bredd 98 cm

Visst slitage

381165

2016-05-05