Bokskåp i empirestil

Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BOKSKÅP, två-delat, empirestil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag i förgylld mässing, höjd ca 220, 127x45 cm

Slitage

381176

2016-05-05