Anders Palmér oljemålningar

Anders Palmér oljemålningar
Anders Palmér oljemålningar
Anders Palmér oljemålningar
Anders Palmér oljemålningar
Anders Palmér oljemålningar
Anders Palmér oljemålningar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Motiv från Gotland, signerad Palmér, olja på duk, 126 x 136 cm

381183

2016-05-05