Gripen Damcykel 1900-talets första del
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRIPEN DAMCYKEL, "Svenska Cykelmagasinet Linköping", 1900-talets första del, sadeln märkt 4195, märkt Gripen 16 på stänkskärm, lykta märkt ASEA, gummiringar märkta Atlas Elit
Nya innerslangar, senare pakethållare, verktyg medföljer, bruksslitage.
381195
2016-05-05