Gripen Damcykel 1900-talets första del

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

GRIPEN DAMCYKEL, "Svenska Cykelmagasinet Linköping", 1900-talets första del, sadeln märkt 4195, märkt Gripen 16 på stänkskärm, lykta märkt ASEA, gummiringar märkta Atlas Elit

Nya innerslangar, senare pakethållare, verktyg medföljer, bruksslitage.

381195

2016-05-05