Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK WERENSKIOLD (1855-1938), fabriksbyggnader, etsning, signerad, 16 x 24,5 cm
381205
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här