Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986), räv i månlandskap, signerad och daterad Harald Wiberg 1960, teckning, 18 x 14 cm
Med dedikation, något gulnad
381207
2016-05-08