Harald Wiberg tuschteckning

Harald Wiberg tuschteckning
Harald Wiberg tuschteckning
Harald Wiberg tuschteckning
Harald Wiberg tuschteckning

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986), räv i månlandskap, signerad och daterad Harald Wiberg 1960, teckning, 18 x 14 cm

Med dedikation, något gulnad

381207

2016-05-08