Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962), insjöbrygga vid sjön Racken, olja på pannå, signderad och daterad -99, 12 x 16 cm

381222

2016-05-08