Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR på fot, 2 st, salt- och pepparkar, burk, 1900-tal, böhmiskt glas, skålarnas höjd 12 cm
Zustandsbeschreibung
En skål med fotnagg, ett saltkar med minimal fotnagg
381229
2016-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner