Skålar salt- och pepparkar burk glas

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKÅLAR på fot, 2 st, salt- och pepparkar, burk, 1900-tal, böhmiskt glas, skålarnas höjd 12 cm

Zustandsbeschreibung

En skål med fotnagg, ett saltkar med minimal fotnagg

381229

2016-05-08