Golvlampa 1940-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, träfot, svängd metallstång med träringar i natur och svart, originalskärm, höjd ca 160 cm
Bruksslitage, enstaka ring med skricka, korroderat lampfäste, enligt uppgift ny el
381234
2016-05-05