Golvlampa 1940-tal

Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal
Golvlampa 1940-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, träfot, svängd metallstång med träringar i natur och svart, originalskärm, höjd ca 160 cm

Bruksslitage, enstaka ring med skricka, korroderat lampfäste, enligt uppgift ny el

381234

2016-05-05